لیو پرتو صنعت ، طراح و تولید کننده سنسورهای صنعتی

درباره ما

معرفی شرکت لیو پرتو صنعت(دانش بنیان)

شرکت دانش بنیان لیو پرتو صنعت ، با هدف دستیابی به قله های دانش و فناوری در زمینه های ابزاردقیق ، اتوماسیون صنعتی و مخصوصا طراحی و تولید انواع سنسورهای صنعتی دارای تکنولوژی پیشرفته، پا به عرصه صنعت کشور عزیزمان ، ایران نهاده است. ما در این مجموعه برآنیم تا با تحقق این هدف، باری از دوش صنعتگران و فعالان حوزه صنعت که با مشکلات فرآوانی دست و پنجه نرم میکنند، برداریم و در هر حال خود را موظف به رعایت این اصل کلیدی خواهیم دانست. 

ما به عنوان خدمتگزاران شما در مجموعه لیو پرتو صنعت، با تکیه بر دانش فنی ، همواره سعی خواهیم داشت تا شما را از مشاوره رایگان و بدون چشم داشت و مبتنی بر پایه علمی، برخوردار نماییم و در مرحله بعد چنانچه به خانواده مشتریان لیو بپیوندید و به محصولات با کیفیت ساخت داخل آری بگویید، ماهیت وجودی خود را در ارائه خدمت صادقانه و پیگیری های مداوم تا دریافت بهترین نتیجه از سوی شما، استوار خواهیم کرد. 

ارتقاء دانش فنی و  اجرای بی نقص تعهدات تکنیکی و اخلاقی، در هر مرحله از انجام امور، سرلوحه کار پرسنل شرکت لیو پرتو صنعت می باشد. 

ما در این مجوعه برآنیم تا همواره سطح کیفی محصولات و خدمات را در  بالاترین سطح ممکن نگاه داریم و در این مسیر تیم تحقیق و توسعه شرکت، با تمامی توان در حال بروز رسانی محصولات و خدمات مرتبط می باشد. 

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

استراتژی اصلی شرکت لیو پرتو صنعت جهت نیل به اهداف تعیین شده، استفاده از دانش فنی افراد متخصص و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و آموزش مستمر به ایشان می باشد. همچنین جذب مشتریان جدید و حفظ سطح رضایت مشتریان قدیمی به عنوان یک اصل اساسی در شرکت، پذیرفته شده است. 

امید داریم با تکیه بر نیروی علم و دانش و اراده فرزندان خادم این مرز و بوم، محصولاتی را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه نماییم که کاملا قابل رقابت در بالاترین سطوح کیفی باشند.